Wspomaganie przedszkoli, szkół i placówek edukacyjnych – specjalna oferta!

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie wspomagania przedszkoli, szkół i placówek edukacyjnych – oferujemy diagnozę potrzeb rad pedagogicznych, dobór potrzebnych szkoleń oraz realizację szkoleń rad pedagogicznych.
Jak wygląda wspomaganie?
1 . Słuchamy Waszych oczekiwań.
2. Pomagamy w diagnozie potrzeb – w rozmowie z dyrektorem placówki i/lub radą pedagogiczną.
3. Prowadzimy szkolenia w Waszej placówce takie, jakie są Wam po prostu potrzebne.
4. Oferujemy indywidualne wyceny szkoleń, a także szkolenia bezpłatne.
Szczególnie polecamy tematy:
1. Sztuka mediacji w rzeczywistości szkolnej – jak rozwiązywać konflikty? Praktyczne umiejętności komunikacyjne
2. Neurodydaktyka w praktyce – jak uczyć dzieci uczenia się i rozwijać ich motywację?
3. Odpowiedzialność karna i dyscyplinarna nauczycieli
4. Ocenianie bez ocen – jak zacząć indywidualizację procesu oceniania w szkole?
5. Pierwsza pomoc – kurs podstawowy
6. Emisja głosu dla zapracowanych nauczycieli
7. RODO w placówce szkolnej
Jesteśmy do Waszej dyspozycji, drodzy Państwo – przygotowujemy także szkolenia na zamówienie, dostosowujemy się do Waszych potrzeb – serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy do kontaktu: 515 677 637;