Podsumowanie pracy Rady Pedagogicznej – zapraszamy na seminarium online!

Kończy się rok szkolny, a wraz z nim czas na refleksję, analizę i przygotowanie do kolejnych wyzwań. Zapraszamy dyrektorów szkół oraz członków rad pedagogicznych na praktyczne seminarium poświęcone podsumowaniu pracy rady pedagogicznej.

Termin: 16 czerwca 2026 r.
Godzina: 13:00–16:00
Miejsce: MS Teams
Forma: Seminarium w sieci współpracy „Projekt Dyrektor”

W programie:
✔️ Organizacja zebrania rady pedagogicznej – aspekty formalne i podstawy prawne
✔️ Wnioski z nadzoru pedagogicznego
✔️ Podejmowanie uchwał i prawidłowe prowadzenie protokołu

Rejestracja: K.1332
Platforma edukacyjna: https://www.platforma.crezgierz.edu.pl

To doskonała okazja, aby uporządkować kwestie formalne, wymienić doświadczenia i przygotować się do sprawnego zakończenia roku szkolnego.

Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji!

Font Resize
Skip to content